OBCHODNÍ PODMÍNKY |  MŮJ KOŠÍK  |  KONTAKTY  |  NÁPOVĚDA
Telefonní příjem objednávek (9:00 - 17:00)
+420 775 045 468
ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ NOVINKY SPECIÁLNÍ NABÍDKA BESTSELLERY
Hledat:  
 
Proč nakupovat právě u nás?

Obchod Tarzan.cz nabízí tituly různého zaměření od nakladatelů,firemních a soukromích prodejců.

Kvalitní nabídka obchodu Tarzan.cz je zaměřena převážně na kvalitní umění,architektúru,fotografie, prózu i poezii, historii, filosofii, sociologii, politologii a další společenské obory, náboženství , esoterickou literaturu, alternativní medicínu, alternativní kulturu, apod.

Rychlá dodávka obchodu Tarzan.cz je stanovena maximálne do 48 hodin,nebo na zboží ze zahranicí maximálne 14 dnů.

Výhodné slevy na vybrané tituly 10%, 15% až 50%. Jestliže nechcete utrácet moc peněz za nové knihy, můžete si u nás zakoupit knihy použité s výraznou slevou.

Řada dalších výhod, balné je u nás zdarma.Pokud cena objednaného zboží, od Námi prodávaného zboží, překročí 1999,- Kč poštovné po České republice neúčtujeme. Můžete si vybrat způsob doručení, spolupracujeme s více firmami.

Jestliže schánite knihy, které jsou staršího data vydání, u nás je můžete najít, pokuď je prodáva nekterý z našich prodejců.

Záruka vrácení peněz. Pokud zakoupené zboží zklame vaše očekávání, můžete je za splnění daných podmínek do tří dnů od jejího doručení vrátit a dostat zpět peníze, bez poštovného a balného. Podmínky si můžete přečíst v Obchodních podmímkach.

Aktuální nabídka novinek a přidaváni nových titulů skoro denně.

Každý návštěvník si může zadáním své e-mailové adresy na příslušné stránce nastavit zasílání zpráv o nových titulech v celém obchodě nebo jen ve vybraném oddělení či kategorii,nebo si nastavit Hlíhaciho Psa na vybraný titul.Návštěvníci nám také mohou poslat svůj názor na konkrétní titul, který již znají, a toto hodnocení se pak stane součástí informací o knize a poslouží jako vodítko pro další zákazníky. Svůj názor,nebo i foto můžete ke knize připojit z detailu každého titulu klepnutím na odkaz váš komentář, nebo přidat foto.Pochopitelně uvítáme vaše připomínky nebo nápady, jak zlepšit naše služby, zasílané na info@tarzan.cz

Nápověda
TOPlist